Молодіжний театр «І по всьому» у Полтаві: про булінг мовою театру

Молодіжний театр «І по всьому» у Полтаві: про булінг мовою театру

13 грудня 2018

У межах Мандрівного фестивалю у Полтаві відбулася вистава молодіжного театру «І по всьому», спрямована проти будь-яких проявів дискримінації і булінгу. Форма сучасного театру дозволяє максимально включити глядача(ку) в процес вистави, залучити підлітків до обговорення, створити безпечний простір та атмосферу довіри, долучити експертів(ок). 

 

«Виставу ми зробили ще рік тому як мистецький продукт. Пізніше ми помітили, що вистава зачіпає тему булінгу. Ми поглибили у виставі цю лінію й залучили до обговорення представників поліції. Уже неодноразово показували виставу для школярів Полтави та області. Завжди після вистави відбувається жваве обговорення побаченого», – говорить керівниця театру «І по всьому» Олександра Волакова.

 

 

Перед глядачем(кою) постає історія двох дівчат, які рано втратили маму та мають різні характери й спосіб комунікації зі світом. Одна з них – Женя – більш замкнута, мрійлива, заглиблена в себе та дуже чутлива. Вона гостро реагує на порушення своїх власних кордонів. Друга – Зоя – активна, часто не помічає, як своїми діями завдає шкоди іншим людям. Чи зможуть дівчата врешті-решт порозумітися?

 

Текст і фото: Наталія Кірячок

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024