Голубки з передмістя

Рік
2019
Країна
Швеція, Сполучене Королівство
Тривалість
86’
Режисери
Еллен Фіске
Еллінор Халлін

Бунтівна дівчина-підліток Джемма з Шотландії ніколи не відмовлялася від бійки. Так заведено у бідному передмісті на південному сході від Глазго, де вона виросла. Однак дідусь, який виховував її з пелюшок, не хоче з цим миритися. Він відкриває залу для боксу і раз на тиждень проводить там виставку голубів, вважаючи, що це дасть Джеммі й місцевим колишнім в’язням новий сенс життя. Та чи не замало цього, щоб спрямувати енергію дівчини з вулиці в нове русло? «Голубки з передмістя» – класична історія про дорослішання, про поштовхи до змін і про те, чи не буває для них запізно.

Виробництво
BFI, Sisyfos Film Production, GID Films
Дистрибуція
Syndicado Film Sales
Нагороди
2019 – кінофестиваль Tribeca, найкращий повнометражний документальний фільм, найкращий новий режисер-документаліст
Режисер(-ка)
Еллен Фіске

Еллен Фіске вивчала режисуру документального кіно у Стокгольмській академії драматичних мистецтв. Зняла відзначені нагородами короткометражні фільми «Бережи мене» (2014) і «Самотні татусі» (2016), дія яких відбувається у небагатих регіонах Шотландії, та повнометражну стрічку «Джозефін і Флорін» (2019). Брала участь у навчальних програмах CPH:LAB, 12 for the Future та IDFA Academy.

Фільмографія

Бережи мене (2014), Самотні татусі (2016), Голубки з передмістя (2019), Джозефін і Флорін (2019)

Еллінор Халлін

Еллінор Халлін документальна режисерка й операторка. Працювала над багатьма документальними й ігровими проєктами, зокрема для шведського телеканалу SVT та місцевого філіалу Zentropa. Робота над фільмом «У туман» у 2019 році принесла їй номінацію на «Золотого жука» за найкращу операторську роботу.

Фільмографія

Голубки з передмістя (2019)