«Тільки надавши розголосу проблемі, її можна вирішити». На Мандрівному в Ужгороді опублікували роботи учасників конкурсу «Підлітки VS Кібербулінг»

«Тільки надавши розголосу проблемі, її можна вирішити». На Мандрівному в Ужгороді опублікували роботи учасників конкурсу «Підлітки VS Кібербулінг»

10 грудня 2020

У межах Мандрівного Docudays UA в Ужгороді відбувся конкурс фоторобіт «Підлітки VS Кібербулінг». Підлітки ділилися роздумами про небезпеку онлайн-цькувань та власними історіями протидії булінгу в інтернеті. Побачити роботи учасників можна на фейсбук-сторінці Мандрівного Docudays UA в Ужгороді.


Конкурс фоторобіт був своєрідною арттерапією та допоміг багатьом учасникам/-цям осмислити власний досвід кібербулінгу. Діана Ляхова, учениця УЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 ім. Гренджі-Донського, у тексті до роботи «Кіберзлочинець» зауважила: «Таке відчуття, ніби задихаєшся. Невідомий підкрався і перекрив тобі повітря… Саме так я сприймаю наслідки кібербулінгу!». 


Шукаючи способи захистити себе та постраждалих від булінгу, Стелла Бабука, учениця ужгородської гімназії № 16 та учасниця конкурсу, стверджує, що повага може стати ключем до вирішення проблеми, адже, «незважаючи на зовнішній вигляд та матеріальні можливості, ми всі, перш за все, люди і маємо однакові права в суспільстві». 


Часто жертви цькувань та погроз лишаються сам на сам із проблемою та кривдниками. Спостерігаючи таку тенденцію серед однолітків, Софія Федорнак, учениця 9-В класу ужгородської Школи І–ІІІ ст. № 12 та авторка роботи «Від цькування до ігнорування», зазначила: «Не мовчи! Тільки надавши розголосу проблемі, її можна вирішити».


10 грудня о 16:00 відбудеться відкриття онлайн-виставки робіт учасників і учасниць конкурсу. Під час заходу дорослі та діти, звертаючись до робіт, поспілкуються про явище кібербулінгу та безпеку в інтернеті. Долучитись до події можна за посиланням.

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
20 Мандрівний завершився, що далі?
Новини
15 лютого 2024
20 ювілейний Мандрівний Docudays UA у цифрах
Новини
01 лютого 2024
Про те, якою може бути робота журналістів: кінопокази Мандрівного Docudays UA на Житомирщині
Новини
04 січня 2024
20 Мандрівний Docudays UA завітав на Хмельниччину
Новини
04 січня 2024
Як ми спільно створювали «образ майбутнього» на 20 ювілейному Мандрівному Docudays UA
Новини
29 грудня 2023
Сквер Docudays UA та видатні особистості: Мандрівний фестиваль очима Володимира Ханаса
Інтерв'ю
29 грудня 2023
Геннадій та Ігор Кофман: мандрівка історією із засновниками Docudays UA
Інтерв'ю
28 грудня 2023