RIGHTS NOW! Правозахисна програма на 19 Мандрівному Docudays UA

RIGHTS NOW! Правозахисна програма на 19 Мандрівному Docudays UA

27 жовтня 2022

RIGHTS NOW!

Правозахисна програма на 19 Мандрівному Docudays UA

 

З 12 листопада по 30 грудня триватиме 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Під час фестивалю відбудуться події правозахисної програми RIGHTS NOW!. Це п‘ять розмов у форматі онлайн, де разом з експерт(к)ами можна буде обговорити й відрефлексувати наслідки війни. Деякі події є тематично близькими до стрічок з кінодобірки Мандрівного Docudays UA. 


Відкриватиме програму 15 листопада розмова «Зима близько! Як енергетична криза впливає на тепло у наших домівках». Те, як ми будемо зігріватися цієї зими, може справляти негативний вплив на довкілля. Тож поговоримо, як війна змінює екологічні тенденції, а також побут українців/-ок у найінтенсивнішу фазу опалювального сезону. 


Історія повномасштабної війни розгортається в режимі онлайн. 22 листопада в розмові «Архів війни: як якісно фіксувати та зберігати історію?» дізнаємося, як за допомогою ґаджетів можна розповісти правду про російську агресію. 


Вплив війни на довкілля важко переоцінити. Екологічні злочини Росії вже завдали мільйонних збитків нашій країні. 29 листопада екологічну складову програми RIGHTS NOW! продовжить дискусія «Війна за воду. Як врятувати українські водойми від наслідків бойових дій?». 


Реальність війни випробовує нас. А втім, українці/-ки щодня роблять усе можливе, аби наблизити перемогу: воюють на фронті, виживають в окупації, продовжують працювати й сплачувати податки, волонтерять і допомагають іншим. Про те, що допомагає нам триматися, об'єднуватися та перемагати, поговоримо 6 грудня в діалозі «Незламні: яким буде українське суспільство після перемоги?». 


Закриватиме правозахисну програму RIGHTS NOW! розмова в межах Всеукраїнської кампанії «Разом — за безпечні пологи!». 13 грудня під час дискусії «Вагітність і пологи: що має змінитися після війни» поговоримо про досвід, який слід врахувати у повоєнній відбудові.


Долучитися до подій RIGHTS NOW!, а також переглянути документальні стрічки з кінопрограми 19 Мандрівного Docudays UA можна в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE. Події також транслюватимуться на фейсбук-сторінці Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Листопад—Грудень 2022
Модераторка Docudays UA Наталя Жебрик: «Негідна поведінка не може бути причиною для приниження людської гідності»
Інтерв'ю
03 грудня 2022
Вікно у «Фортецю Маріуполь. Орест» – згусток суті 2022 та повернення правди. Як пройшов фінальний показ Мандрівного Docudays UA на Львівщині
Новини
01 грудня 2022
Юрій Чумак: «Єдність українців ще ніколи не відчувалася так сильно»
Інтерв'ю
28 листопада 2022
Інга Дуднік: «Docudays UA дозволяє пояснити складні речі простими словами»
Інтерв'ю
21 листопада 2022
«Казка про Коника» та як пройшов перший показ 19-го Мандрівного Docudays UA на Львівщині
Конспект
15 листопада 2022
Ігор Гармаш: «Від “культурного фаст-фуду” до якісного культурного продукту»
Інтерв'ю
13 листопада 2022
Ольга Леонтьєва: «Я потрапила туди, де моє місце»
Інтерв'ю
06 листопада 2022