Вівчар

Рік
2022
Країна
Швейцарія
Тривалість
30’
Режисери
Маттіас Жуло
Люсьєн Ру
На острові Акілл, на захід від узбережжя Ірландії, Кіан збирається провести літні канікули за грою у футбол із друзями. Однак на думку його діда Мартіна, зараз саме час для ознайомлення з роботою на фермі. «Вівчар» — це ніжний, мрійливий фільм про терпіння, необхідне для вивчення професії, що передається з покоління в покоління.
Виробництво
Master cinéma HES-SO ECAL/HEAD
Дистрибуція
ECAL / Ecole Cantonale d’art de Lausanne, Département Cinema, 5 avenue du temple, 1020 Renens, Switzerland, [email protected]
Режисер(-ка)
Маттіас Жуло
Маттіас Жуло — здобувши освіту фотографа та художника-графіка в Паризькій академії мистецтв, Маттіас Жуло зацікавився кіно, і вступив на магістерську програму ECAL/HEAD у Швейцарії. Його тверезий та інтимний графічний стиль повʼязаний з інтересом до візуальних мистецтв. Практика фотографії та робота з кольоровою плівкою справили глибокий вплив на його естетичні дослідження пейзажу та портрету. Нині Маттіас регулярно маневрує між створенням музичних кліпів, художнього та документального кіно.
Фільмографія
«Вухо собаки» (2020)
Люсьєн Ру
Люсьєн Ру — молодий режисер з Ґренобля, навчався у Марсельській середземноморській школі мистецтва та дизайну, а також у Квебекському університеті в Монреалі. Він вивчав образотворчі практики, зокрема практики створення кінематографічного образу. Нині, отримавши національний диплом вищої освіти з пластичного вираження (DNSEP), він працює в Національному дослідницькому центрі імені Норберта Еліаса, у Fabrique des écritures, де створює документальні фільми у співпраці з дослідниками/-цями й антропологами/-инями  центру. Крім того, Люсьєн викладає, навчаючи майстерності документалістики в Марсельському університеті, Авіньйонському університеті та Тулузькому університеті імені Жана Жора.
Фільмографія
«Вухо собаки» (2020)
Оаза
Рік
2022
Країна
Канада
Режисер(-ка)
Жюстін Мартін ...