Польські ілюзії

Рік
2013
Країна
Польща, Німеччина, Данія, Франція
Тривалість
72’
Режисери
Якоб Даммас
Хельґе Реннер

Американський пілот гелікоптера у відставці Марк Буллер після завершення військової служби у Франкфурті переїхав до Польщі. Тут він шукає нову домівку для своєї чималої колекції військового транспорту, і для повноти картини йому бракує лише одного – дружини. Місцевий юнак Міхал Нєвчас, або ж Майк, як він любить себе називати, стає відданим шанувальником і помічником Марка й допомагає втілити йому в життя мрію про ідеальну пенсію. На іншому кінці міста 82-річний чарівник Ян Константинов геть не збирається відходити від справ. Та після призначення нового директора тамтешнього культурного центру йому доводиться боротися за своє місце під сонцем. Схоже, у кожного в голові існує свій ідеальний світ, та чи може ілюзія зробити людину щасливішою?

Виробництво
graniza, Jacob Dammas, Helge Renner, Grochowska 341/80, 03-822 Warsaw, Poland, [email protected], www.graniza.pl
Режисер(-ка)
Якоб Даммас

Якоб Даммас народився 1979 року. Він виріс у Копенгагені в родині польських євреїв, які стали біженцями внаслідок заворушень 1968 року. Випускник програми документалістики Школи режисерської майстерності Анджея Вайди у Варшаві. Закінчив Університет Роскільде як магістр з теорії комунікації, вчився також в Політехнічному університеті Раєрсона (Торонто), Університеті Конкордії (Монреаль), де вивчав історію документального кіно і пропаганди, та в Університеті Гумбольдта в Берліні, де вивчав соціологію ЗМІ.

Фільмографія

Креденс (2007, Кіноабетка (2009), Польські ілюзії (2013)

Хельґе Реннер
Хельґе Реннер народився 1972 року. Кінорежисер і продюсер, живе в Берліні. Вивчав дизайн комунікацій в Університеті Ессена, культурологію, соціологію, політологію і філософію в Університеті Гумбольдта в Берліні та комунікації в Університеті Роскільде у Данії. Співзасновник мережі з кіновиробництва graniza.
Фільмографія
Ein Verrissenes Ding (2004), Шлях Міки (2005)
Драґан Венде – Західний Берлін
Рік
2013
Країна
Німеччина, Сербія
Режисери
Драґан фон Петровіч ...
Ноосфера
Рік
2011
Країна
Румунія
Режисери
Арчіл Хетаґурі ...