Семінар у Сумах

Семінар у Сумах

20 листопада 2013

16 листопада 2013 р. у приміщенні Української академії банківської справи НБУ відбувся семінар на тему: «Як організувати та провести фестиваль документального кіно про права людини». Академія вже вкотре гостинно прийняла фестиваль у своїх стінах.

 

Організаторами семінару виступили партнери Міжнародного фестивалю: Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та Сумська обласна організація кіноосвіти НСКУ.

 

Основною метою семінару було залучення нових партнерів для організації та проведення Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на території Сумської області.

 

Учасники семінару ознайомилися з фестивалем як подією у цілому та з можливостями і перспективами його організації у рамках освітніх, культурних і правозахисних акцій зокрема.

 

У ролі тренера на семінарі виступила Тетяна Білоброва, координатор фестивалю Docudays UA у Полтавській області, яка поділилася досвідом організації та проведення фестивалю у своєму регіоні. Програма семінару також передбачала вивчення освітніх методик роботи з документальним кіно про права людини. Після перегляду фестивальних стрічок тренер прокоментувала деякі з них, організувала та промодерувала обговорення проблем, порушених у фільмі.

 

Учасники заходу переглянули дві документальні картини – «Абетка» та «Ромська мрія». Після показу останньої розпочалася гаряча дискусія стосовно проблем дискримінації ромів на території України, а також щодо порушення громадянських прав у місцях їх компактного проживання. Учасники семінару висловлювали різні думки з приводу можливостей та перспектив соціалізації ромів у сучасних умовах розвитку України.

 

У кінці зустрічі присутні обговорили плани організації проведення Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA уСумській області. 

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024