Семінар у Сумах

Семінар у Сумах

20 листопада 2013

16 листопада 2013 р. у приміщенні Української академії банківської справи НБУ відбувся семінар на тему: «Як організувати та провести фестиваль документального кіно про права людини». Академія вже вкотре гостинно прийняла фестиваль у своїх стінах.

 

Організаторами семінару виступили партнери Міжнародного фестивалю: Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та Сумська обласна організація кіноосвіти НСКУ.

 

Основною метою семінару було залучення нових партнерів для організації та проведення Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на території Сумської області.

 

Учасники семінару ознайомилися з фестивалем як подією у цілому та з можливостями і перспективами його організації у рамках освітніх, культурних і правозахисних акцій зокрема.

 

У ролі тренера на семінарі виступила Тетяна Білоброва, координатор фестивалю Docudays UA у Полтавській області, яка поділилася досвідом організації та проведення фестивалю у своєму регіоні. Програма семінару також передбачала вивчення освітніх методик роботи з документальним кіно про права людини. Після перегляду фестивальних стрічок тренер прокоментувала деякі з них, організувала та промодерувала обговорення проблем, порушених у фільмі.

 

Учасники заходу переглянули дві документальні картини – «Абетка» та «Ромська мрія». Після показу останньої розпочалася гаряча дискусія стосовно проблем дискримінації ромів на території України, а також щодо порушення громадянських прав у місцях їх компактного проживання. Учасники семінару висловлювали різні думки з приводу можливостей та перспектив соціалізації ромів у сучасних умовах розвитку України.

 

У кінці зустрічі присутні обговорили плани організації проведення Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA уСумській області. 

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
20 Мандрівний завершився, що далі?
Новини
15 лютого 2024
20 ювілейний Мандрівний Docudays UA у цифрах
Новини
01 лютого 2024
Про те, якою може бути робота журналістів: кінопокази Мандрівного Docudays UA на Житомирщині
Новини
04 січня 2024
20 Мандрівний Docudays UA завітав на Хмельниччину
Новини
04 січня 2024
Як ми спільно створювали «образ майбутнього» на 20 ювілейному Мандрівному Docudays UA
Новини
29 грудня 2023
Сквер Docudays UA та видатні особистості: Мандрівний фестиваль очима Володимира Ханаса
Інтерв'ю
29 грудня 2023
Геннадій та Ігор Кофман: мандрівка історією із засновниками Docudays UA
Інтерв'ю
28 грудня 2023