Учні Ізюмського професійного ліцею познайомилися з Мандрівним (відео)

Учні Ізюмського професійного ліцею познайомилися з Мандрівним (відео)

01 грудня 2014

27 листопада в Ізюмському професійному ліцеї вперше відбувся показ фільмів Мандрівного Docudays UA.


Захід відкрив партнер фестивалю, голова «Центру правових та політичних досліджень "ДУМА"», активіст Харківської правозахисної групи і ряду інших правозахисних організацій Юрій Чумак. Він розповів учням, вчителям і майстрам про зміст і значення фестивалю, про права людини і потребу їх не лише знати, а повсякчас захищати у реальному житті.

 

З понад трьох десятків стрічок, що представлені у програмі Мандрівного фестивалю, для показу учням було відібрано дві, найбільш адаптовані для сприйняття підлітковою аудиторією. Зокрема, учні переглянули литовсько-естонську документальну стрічку «Лізо, ходи додому!», присвячену питанням виховання дітей у неблагополучних сім’ях, а також британську документальну стрічку «Содік» про невиправні помилки у підлітковому віці.

 

По закінченню перегляду й обговорення фільмів, Юрій Чумак в інтерактивній формі розповів учням про те, як правильно спілкуватися з працівниками міліції та вручив правові пам’ятки з серії «Адвокат у кишені», розроблені експертами Асоціації УМДПЛ.

 

Джерело: khpg.org

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024