У Кіровоградській області гастролює Мандрівний Docudays UA

У Кіровоградській області гастролює Мандрівний Docudays UA

28 листопада 2014

У Кіровоградській області Мандрівного Docudays UA стартував з Компаніївського району. Вже відбувся показ у Компаніївській центральній районній бібліотеці, де глядачі переглянули фільм «Кафе “Вояж”» режисера Романа Бондарчука та обговорили проблеми прав людини в сучасній Україні. Далі Мандрівний фестиваль поїхав по селам Компаніївського району.

В Мар’ївській сільській бібліотеці-філії місцеві мешканці завітали на фільм «Життя в раю – нелегали по сусідству» режисера Романа Вітала. Глядачі зазначили, що проблема біженців є актуальною проблемою сьогодення, адже і в їхньому селі є люди з Донбасу, які змушені були покинути свої домівки.

Учні 6-9 класів Зеленівської загальноосвітньої школи подивилися фільм «Лізо, ходи додому» (реж. Оксана Бурая). Діти зізналися, що в їхньому селі є такі сім’ї, як показано у фільмі. Учні щиро співчували головній героїні фільму і навіть висловили сподівання, що Ліза в майбутньому зможе стати співачкою.

Учням 9-А класу Компаніївської загальноосвітньої школи був запропонований фільм «Вегас». Після перегляду юні глядачі відзначили, що кожен мусить мати мрію у житті і шукати шляхи для її здійснення, хоча, безперечно, необхідно докласти чимало зусиль для досягнення своєї життєвої мети.

Мешканці села Роздолля переглянули фільм «Амосов – сторіччя» (реж. Сергій Лисенко) та поговорили про проблеми в галузі охорони здоров’я, про доступ сільських мешканців до якісних медичних послуг. Серед глядачів була і жінка, якій лікар Амосов повернув до життя трирічного сина у 1983 році. Зі сльозами на очах вона розповідала, як це було, і сказала, що Амосов для неї – ідеал людини, вона й досі молиться за його душу.

А ще глядачі висловлювали подяку усім організаторам ХІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA і висловлювали сподівання на зустрічі наступного року.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022