Львів: школярі вчились рятували людське життя

Львів: школярі вчились рятували людське життя

04 листопада 2014

29 жовтня у рамках XI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» відбувся майстер клас «Надання першої медичної допомоги: Серцево-легенева реанімація, невідкладна домедична допомога». Провів його Андрій Фуртак (на фото) – заступник голови професійного комітету Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького.

Учасниками виступили учні-старшокласники однієї із шкіл Львова, які спочатку завітали на фестиваль для перегляду документального фільму «Полум яні голоси», а вже після його перегляду та обговорення мали змогу взяти участь у майстер-класі.

Захід пройшов в інтерактивній формі: учасникам демонструвались слайди презентації з основ серцево-легеневої реанімації, з урахуванням європейської практики та стандартів, в процесі якої запрошувались добровольці з числа учасників заходу, на яких модератор показував як правильно застосовувати домедичні прийоми рятування людського життя до приїзду медиків. Були розглянуті приклади неправильних дій необізнаних людей при наданні домеддичної допомоги потерпілому, обговорювались основні правила надання такої допомоги і не дотримання яких, може спричинити тяжкі наслідки як для потерпілого, так і для рятувальника-добровольця.

Наступний майстер клас на схожу тематику відбудеться , 5 листопада о 16.00 та 7 листопада о 16.30. Теми: «Невідкладна хірургія, травматологія», «Кровотечі, десмургія, іммобілізація та інші невідкладні стани».

 

Джерело: http://centre7.org.ua

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024