Парк збоченців

Рік
2014
Країна
Данія, Швеція
Тривалість
77’
Режисери
Фріда Баркфорс
Лассе Баркфорс

Як ми можемо розв’язати соціальну проблему, якщо навіть її обговорення невимовно лякає? Цей фільм розповідає про людей, яких ніхто не хоче мати за сусідів. Florida Justice Transitions – це трейлерний парк, заснований матір’ю засудженого за сексуальний злочин; там знайшли домівку 120 людей, які прагнуть повернутися в суспільство після скоєння сексуального насильства. Їхні злочини варіюються від дрібних до немислимих – кожен та кожна з цих людей бореться з власними демонами. Новаторський фільм кидає нам виклик: зрозуміти, чому ці чоловіки і жінки тут опинилися, і знайти способи розірвання руйнівного кола сексуального насильства.

Виробництво
De Andra, Final Cut for Real
Дистрибуція
DR Sales, Emil Holms Kanal 20, DK-0999 København C, Denmark, +4528542299, [email protected], Kim Christiansen
Режисер(-ка)
Фріда Баркфорс

Фріда Баркфорс народилась і виросла у Швеції. 2009 року закінчила Національну школу кіно Данії за фахом режисера ігрових фільмів. Її випускний фільм «Тік, тік, бум» здобув приз Laterna Nordica і був номінований на фестивалі Nordisk Panorama. Зараз вона працює над другою спільною з Лассе документальною стрічкою та над своїм першим ігровим фільмом.

Фільмографія

Тік, тік, бум (2009)

Лассе Баркфорс

Лассе Баркфорс народився і виріс у Данії. 2012 року він закінчив Данську королівську академію мистецтв. Його випускна вистава привернула неабияку увагу, після чого його роботи були виставлені у багатьох галереях по всій Європі. Він також працює з ігровим кіно та зняв кілька короткометражних фільмів. Зараз працює над спільною з Фрідою другою документальною стрічкою та над своїм першим ігровим фільмом, прем’єра якого відбудеться в 2016 році.

Фільмографія

Вибране: Самурай (2005), Невидимі у Берліні (2007), Ніч сліпої жінки (2007), Прозорий Токіо (2007)

Звіть мене Маріанною
Рік
2015
Країна
Польща
Режисер(-ка)
Кароліна Бєлявська ...
Каса Бланка
Рік
2015
Країна
Польща, Мексика, Куба
Режисер(-ка)
Александра Мацюшек ...
Девід і я
Рік
2014
Країна
Канада
Режисери
Рей Клонскі ...
Задириста горобка
Рік
2016
Країна
США, Китай
Режисер(-ка)
Нанфу Вонґ ...
Ті, що сказали «ні»
Рік
2014
Країна
Швеція
Режисер(-ка)
Німа Сарвестані ...
Десять секунд
Рік
2016
Країна
Україна
Режисер(-ка)
Юлія Гонтарук ...