Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв

Фільм «Сакава» відкриває завісу життя онлайн-шахраїв

19 грудня 2019

Літературний целанівський центр приймає в себе в гостях Мандрівний фестиваль. Мешканці Чернівців зібрались для перегляду фільму Бена Асамоа «Сакава». Це стрічка про підлітків з Гани, які заробляють на життя шахрайством, зваблюючи самотніх чоловіків в онлайн-просторі.


«Світ, у якому ми живемо, – не казка, яку нам читали на ніч. У ньому не існує добрих і поганих, і Супермен не прийде на допомогу знедоленим. У фільмі жертви самі скидають гроші, без жодного примусу чи шантажу, достатньо лише трохи часу та лагідних слів.

 

Головні герої, безперечно, є злочинцями. Та чи робить це їх абсолютними поганцями? Суперечливе питання. Так, вони порушують закон, норми моралі, але чи є в них вибір? Світ відвернувся від них, і тому довелося шукати альтернативний вихід із ситуації. Так, протизаконний, гидкий і аморальний. Але що їм залишається робити? До кінця життя важко працювати за копійки й сподіватися на світле майбутнє? Звісно, нічого в цьому житті не дається просто так. І безвихідь – не привід опускати руки й вчиняти злочин. Але що робити, коли ти живеш у країні, де понад 1/5 населення за межею бідності? Режисер не відповідає на питання й не намагається нав’язати якусь позицію, а лише спостерігає за таким далеким та невідомим», – каже Віталій Маринов, волонтер ГО «Клуб української молоді».

 

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2021
RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?
Новини
14 жовтня 2021
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся показ документальної стрічки «Колумбійська родина»
Новини
11 жовтня 2021
Відкриття 18 Мандрівного Docudays UA в Кіровоградській області відбулося!
Новини
08 жовтня 2021
Кампанія «Разом — за безпечні пологи!» запустила сайт
Новини
01 жовтня 2021
Людське з обох боків екрану

Новини

18 Мандрівний Docudays UA стартував у Полтаві та області
Новини
29 вересня 2021
«Ласкаво просимо, вхід заборонено»: нові медіа для занурення в експозицію та актуальні соціальні теми
Новини
22 вересня 2021