Речі, на які ми не наважуємося

Рік
2020
Країна
Мексика
Тривалість
75’
Режисер(-ка)
Бруно Сантамарія Расо
Артуро — підліток, який грається із безтурботними дітлахами в рідному селі, що на узбережжі. Коли насильницький інцидент, просякнутий агресивним мачизмом, порушує атмосферу ідилії, Артуро робить сміливий крок у напрямку камінґауту перед своїми батьками.

Застереження щодо змісту: гомофобні вислови.
Виробництво
Ojo de Vaca, FOPROCINE
Дистрибуція
Taskovski Films
Нагороди
Найкращий документальний фільм на Чиказькому міжнародному кінофестивалі (2020); Найкращий режисер-початківець на Ванкуверському фестивалі латиноамериканського кіно (2020)
Режисер(-ка)
Бруно Сантамарія Расо
Бруно Сантамарія Расо народився в Мексиці 1986 року. Кінооператор і режисер-документаліст, який закінчив кіношколу Centro de Capacitación Cinematográfica (CCC). Його режисерським дебютом став фільм «Маргарита». Окрім цього, Бруно працював оператором для фільмів «Живі» Ай Вейвея, «Найкраще, що ти можеш зробити зі своїм життям» Зіти Ерффа, «Артеміо» Сандри Лус Лопес тощо. «Речі, на які ми не наважуємося» — його друга режисерська робота. Фільми Бруно брали участь у численних кінофестивалях, зокрема в Берліні, Торонто (Hot Docs), Шеффілді, Лодзі (Camerimage), Ґвадалахарі та Морелії.
Фільмографія
Маргарита (2016); Речі, на які ми не наважуємося (2020)