Docudays UA вперше побував у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького

Docudays UA вперше побував у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького

21 жовтня 2013

Там, 16 жовтня 2013 року, відбувся показ фільмів альманаху «Відкритий доступ» у рамках 10-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Студенти і викладачі вишу змогли побачити стрічку завдяки громадській організації «Центр громадської адвокатури».

Після перегляду найпалкішу дискусію викликала новела «Школа» та «Дім з химерами». Зокрема, у «Школі» студентів здивувало масове закриття шкіл в Україні, коли не враховуються інтереси простих громадян та школярів.

Як зауважив один із глядачів щодо новели «Дім із химерами», «вона вражає найбільше, оскільки дозволяє впевнитися в тому, що й один у полі таки може бути воїном». «Дім із химерами» дає змогу зрозуміти, що кожна людина як самодостатня особистість може протидіяти адміністративній системі суспільства і боротися за свої права та переконання.

Глядачі подякували організаторам і запросили Docudays UA частіше показувати такі фільми в університеті.

22 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Листопад 2025
Херсонська громада про сексуальний шантаж онлайн: чесна розмова після фільму
Новини
17 листопада 2025
Поза обставинами: як Мандрівний Docudays UA об’єднав маріупольців на показі «Санаторію»
Новини
15 листопада 2025
22 Мандрівний Docudays UA на Вінниччині: дайджест подій
Новини
15 листопада 2025
Кіно, яке лікує й підтримує: подорож Мандрівного Docudays UA Чернігівщиною
Новини
15 листопада 2025
«Як пройшли мої літні канікули?»: відкритий діалог про юність, війну та незламну надію в Ужгороді
Новини
13 листопада 2025
Мрія зі скла: у Кропивницькому показали фільм про другий шанс
Новини
12 листопада 2025
Світло кіно серед втрат: як Docudays UA об’єднує маріупольців у Дніпрі
Новини
11 листопада 2025