Мешканці Кривого Рогу познайомилися з «Живою бібліотекою»

Мешканці Кривого Рогу познайомилися з «Живою бібліотекою»

04 грудня 2014

29-30 листопада в галереї «Ф-арт Галерея» у місті Кривий Ріг пройшла виставка карикатур «Є краща сторона Європи» та інтерактивний проект «Жива бібліотека». Заходи відбувалися у рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA.

Організатори відзначають, що відвідувачі з цікавістю вивчали сюжети карикатур. Під час виставки також було проведене голосування. Кожний гість міг отримати «сердечко» і «лайкнути» ту роботу яка більше сподобалась. Всього було представлено 45 карикатур.

«Жива бібліотека» була чимось зовсім новим для відвідувачів галереї. Лише після доступної презентації мети проекту люди наважувались «читати» запропоновані книжки. Загалом всі «живі» книжки залишились задоволені, а їх читачі просвітленні. В «бібліотеці» було представлено 8 книжок зі своїми цікавими історіями: боєць з зони АТО, волонтер з зони АТО, священик православної церкви, рабин, йог, учасник Євромайдану, матір дитина з синдромам дауна, психотерапевт.


Кожний вечір виставки закінчувався показом фестивальної стрічки: «Останній лімузин» та «Щоденник подорожі».

За результатами голосування перше місце (34 лайки) отримала карикатура  «Як працюють суди» (на фото), друге місце ( 32 лайки) – «Зарплати військових»,  третє місце (31 лайк) – «Забезпечена старість».

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024