У Борисполі відбувся показ та обговорення фільму «Невидимі»

У Борисполі відбувся показ та обговорення фільму «Невидимі»

30 жовтня 2021

26-го жовтня відбувся показ та обговорення фільму «Невидимі» про права батьків та матерів під час вагітності та пологів. До Борисполя для участі в дискусії завітала Євгенія Кубах, експертка та співзасновниця громадської організації «Природні Права Україна», яка займається забезпеченням прав людини у сфері батьківства та гуманізації системи пологової допомоги.

 

Перегляд фільму викликав жваве обговорення серед учасників та учасниць заходу. Проблеми, що виникають у взаєминах між майбутніми батьками та медичними працівниками, застосування медичних практик без урахування індивідуальних особливостей та відсутність обізнаності в отримувачів/-ок медичних послуг щодо своїх прав стали предметом для обговорення та обміну думками.

 

 

Як зазначила пані Євгенія, професійне вигорання та велике навантаження на працівників та працівниць сфери охорони здоров’я є одними з основних причин незадовільної якості медичних послуг під час вагітності та пологів. Відсутність належного фінансування та брак вільного часу обумовлюють неможливість підвищувати професійний рівень та вивчати нові, більш прогресивні медичні практики, що активно використовуються в сучасній медичній науці.

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022