У Луганську попри димові шашки та міліцію показали фільм про Межигір’я

У Луганську попри димові шашки та міліцію показали фільм про Межигір’я

30 грудня 2013

У Луганську пройшов показ короткометражки про Межигір’я з альманаху “Відкритий доступ”, який мав відбутися раніше, але був зірваний.

 

Як повідомили «Українській правді» у громадському секторі луганського Євромайдану, акцію провели під стінами Луганської ОДА.

«Незважаючи на те, що міліція намагалася завадити акції, було віддано буквальний наказ “діяти жорстко”, а на площі місцева влада голосно увімкнула музику (у зв'язку з “новорічними святами і розвагами для дітей”), показ відбувся. Наші дівчата-активістки стояли “живим ланцюгом”, що певною мірою завадило міліції задіяти силу сповна”, – зазначила представниця громадського сектору Олександра Дворецька.

За її словами, фільм демонстрували на сходах облдержадміністрації, глядачами короткого метра стали учасники Євромайдану – близько 200 людей.

Водночас невідомі намагалися завадити показу, кинувши димові шашки у  напрямку організаторів, однак через вітер дим майже одразу розвіявся.

Одного зі зловмисників затримали і на місці передали правоохоронцям.

Як відомо, 26 грудня у Луганську зірвали показ короткометражки про Межигір’я з альманаху “Відкритий доступ”, що мав відбутися в рамках місцевого Євромайдану.

 

Українська правда


Джерело: http://maidanua.org/2013/12/u-luhansku-popry-dymovi-shashky-ta-militsiyu-pokazaly-film-pro-mezhyhirya/

 

20 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Жовтень — Грудень 2023
Мандрівний Docudays UA 2024 готується до старту
Новини
13 червня 2024