Готуємося до старту Мандрівного Docudays UA!

Готуємося до старту Мандрівного Docudays UA!

24 серпня 2021

У середині серпня, напередодні початку Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA регіональні координатор(к)и та менеджерська команда ГО «Докудейз» зібралися на спільному стратегічному плануванні та семінарі. Цього року вже вдруге Мандрівний фестиваль розпочнеться у вересні та пройде в комбінованому форматі, залучаючи як онлайн-майданчики, так і публічні простори.


Протягом трьох днів стратегічної сесії учасники/-ці аналізували реалізоване, прогнозували тенденції наступного року, ділилися досвідом проведення заходів онлайн, планували просвітницькі події та кінопокази, презентували ідеї культурного проєкту Мандрівного Docudays UA. А під час сесій щорічного семінару досліджували використання гендерного підходу до організації подій і важливість дотримання засад доброчесності, вчилися розпізнавати мову ворожнечі, планували заходи в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE, знайомилися з правозахисною кампанією ГО «Докудейз» «Разом  за безпечні пологи!»,  нововведеннями у проведенні моніторингу заходів та, звісно, дивилися кіно. 

 

Зараз мережа Мандрівного фестивалю налічує 43 провідні громадські організації, які працюють у 21 області України.

Нагадуємо, що Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня. 

 

Глядачі у найвіддаленіших селах та містечках цього року навіть під час карантину та пандемії матимуть можливість побачити найактуальнішу світову та вітчизняну документалістику, зможуть поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями.

 

Розклад онлайн та офлайн подій незабаром з'явиться на сайті. Слідкуйте за оновленнями.


 Команда Мандрівного Docudays UA

 

Команда Мандрівного Docudays UA

 

Володимир Яворський, голова правління ГО «Докудейз»

 

Алла Тютюник, директорка Департаменту з розвитку мереж Docudays UA

 

Команда Мандрівного Docudays UA

 


Команда Мандрівного Docudays UA

 

Фото: Олександр Корняков

19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Вересень—Грудень 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
19 січня 2022